Hakkımızda

Tarihçe

Lumina HealthCare 20 yıllık sektörel deneyimi ile 2023 yılında faaliyete başlamıştır. Dünyanın önde gelen firmaları ile hammadde ve bitmiş ürünlerle işbirliği içerisinde olan Lumina HealthCare, hedefi etik ve bilimsel değerler çerçevesinde yenilikçi ürün hizmetlerinin hastalara en kolay güvenilir ve hızlı şekilde ulaşmasını sağlamaktır. İnsan hayatını iyileştirmek için bilimin ışığında mucizelerinin peşindeyiz.

Misyon

Lumina HealthCare olarak kuruluş amacımız; Türkiye ilaç sektöründe bugüne kadar edindiğimiz tecrübeyi, güveni, sahip olduğumuz yüksek kalite kültürünü ve dinamizmi; inovasyon ile buluşturarak yenilikçi ürünler geliştirmek bu sayede daha çok insanın hayatına dokunmak, ülkemiz ve içinde yaşadığımız toplum ve dünya yararına çalışmaktır. İnsan sağlığının tüm gerekliliklerini yerine getirerek; küresel pazarda sürdürülebilir büyümesini arttıran ve koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen ve en önemlisi güven duyulan bir hizmet sunmaktır.

Vizyon

Lumina HealthCare,

Sağlıklı ve iyi yaşamlar için paydaşlarından aldığı güç ve destekle, pazardan daha hızlı büyüyerek pazar payını sürekli arttırmak ve Türkiye beşeri ilaç pazarında ilk 5 eşdeğer ilaç firmasından birisi olmak.

Güçlü ve insancıl bir yönetim anlayışı bağlamında yükselmeyi hak eden herkese fırsat vermek ve çalışanlarımız arasındaki takım ruhunu sürekli geliştirmek.

Kapımızı her zaman faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz kuruluşlara açık tutarak ticari ilişkilerimizi, saygı ve iş etiği kurallarını göz önüne alarak sürdürmek ve geliştirmek.

Lumina Healtcare olarak sürekli ve istikrarlı bir şekilde büyümek ve güçlü bir mali yapı içinde, çalışanları ve firma imajı ile örnek bir kurum kimliğine sahip olmak.